Kudumine: Rebased vallutavad maailma!

Mõni nädal tagasi, külmemate ilmade saabudes, tekkis mul kinnisidee – mul on vaja sooje kollaseid rebastega sokke. Mõte polnud kohe päris selge, millised need olema peavad, aga kui lõng juba ostetud ei saanud ma enam oodata ning lõin kohe silmused vardale. Liannis ringi jalutades jäi tooni poolest silma just üks meriinovillane lõng, oi kui mõnus ja soe! Kudumist armastan just õhtuti mõnusa pingevaba tegevusena, seega otsustasin teha lihtsad parempidises koes sokid  – ainsana rebased troonimas.

 

Sobiva mustri leidsin lõpuks google’i otsingu kaudu. Minul tuli ainult 12 silmust vardale (3,5mm), seega mustrivalik väga suur ei olnud. Püüdsin ka ise välja nuputada, kuid ei õnnestunud. Lõpuks sain siis rebasemustri, mille laiuseks 7 silmust. Sobib hästi! Ma pole ammu midagi kirjanud ning esimesel sokil said mõned lõngajooksud sutsu pikad, aga ei sest hullu. Loodan, et varvast vahele ei pista. Teisel sokil läks juba ladusamalt ning neli eri värvi lõnga kõrghetkel tundus täiesti hoomatav.

 

Torn, millest ma ei suutnud eemale hoida!
Rebastel silmad juba peas.

Kui sellised külmad jätkuvad nagu täna, siis pean varrastele veel valu andma. Väga mõnus on saapa sisse ikka üks soe sokk pista, siis ei saa arugi, kui väljas korralikumad külmakraadid on. Pealegi on tõepoolest mõnus peale pikka õmbluspäeva vardad kätte võtta.

You may also like

Comments
 1. Tea

  your foxy socks are adorable!! 😀

  5 aastat ago Reply
 2. Thank you Tea! I wore these today and foxes helped me though the snow just perfectly 🙂

  5 aastat ago Reply
 3. Appi kui armsad! 🙂

  5 aastat ago Reply

Leave a comment

Your email address will not be published.