Ostuinfo

1. Toodete ostmine

Toote soetamiseks vajuta nuppu “lisa korvi”. Ülevaate ostukorvi lisatud tootest/toodetest saad, kui vajutad lehe üleval paremas nurgas asuva rippmenüü “pood” ja sealt “ostukorv” peale või lehe jalusest.

Toodete ostmiseks kasutajakontot looma ei pea, kuid konto loomine teeb Sulle tulevased ostmised andmete sisestamise võrra lihtsamaks.

2. Tasumine

Tellimuse eest tasumine toimub pangaülekandega. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse tellimusarve, mis koopiana jõuab ka Sinu e-maili aadressile. Arve ülekandega tasumisel märgi selgitusse kindlasti ka tellimuse number. Tellimus postitatakse makse peale makse laekumist 2 tööpäeva jooksul.

3. Postitamine

Kõik teele pandavad tooted on ilusti pakitud ning sobivad koheselt ka kinkimiseks.

Postitamiseks kasutame Omniva Post24 automaadi teenust. Erisoovide puhul võtke kindlasti meilitsi ühendust sales@ruthsotnik.com.

Omniva Post24 automaatide kohta lähemalt siit.

4. Postikulud

Smartposti pakiautomaati saatmine 2,59€.

5. Tagastamine

Kui saadetud toode Sulle mingil põhjusel ei sobi, on Sul see õigus tagastada 14 päeva jooksul. Tagastamisel peab toode olema originaalpakendis ning ei tohi olla kasutatud. Tagasimakse teostatakse 7 tööpäeva jooksul toote tagasijõudmisest FoxHouse OÜ’le. Kauba saatmiskulu ja tagastuskulu väljamaksmisele ei kuulu.

6. Toodete saadavus

Võib juhtuda, et kuvatav toote saadavus ei vasta tegelikkusele. Sellisel juhul võtame Sinuga koheselt ühendust ning pakume kas alternatiivset toodet või tagasimakset.

Rekvisiidid

FoxHouse OÜ

Reg 12748318

LHV EE547700771002749627

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga