Back

Lasteriiete õmblemine Märjamaal + veeb L: 13 ja 20 jaan.

220.00 

Lastele õmblemine on väga äge!
Valla saab lasta oma loovuse, kasutada ära käepäraseid materjale ja mis kõige tähtsam – saab valmistada oma lapsele midagi erilist, südamega tehtut.

Kursuse teoreetiline osa toimub veebiõppena – praktiline osa Märjamaa stuudios.
Stuudios kohtume L: 13.jaanuaril kell 12-17 ja 20.jaanuaril kell 12-17.

Kohtume 2x5h ning igaüks saab valida vabalt, milliseid pakutud lõigetest on soov teoks teha (valikus on müts, sall, t-särk, kleit, pusa, dressipüksid, retuusid).
Kursus keskendub suurusnumbritele 56-122. Palun võta kaasa ka projektile sobivat trikotaažkangast (ühhteist leiame ka kohapealt, olemas ka valik soonikuid). Kindlasti vaata ka veebikursuse materjalidest videot kangaste valimisest!

NB! Kogu veebikursuse sisu jääb ka peale kursuse läbimist Sulle kättesaadavaks, et saaksid vajadusel mälu värskendada.

Kursusest:
Lasteriiete õmblemise kursusel käin läbi kõik olulisemad teemad – kangaste valimine, töövahendid, masinad, praktiline õmblemine.

Kaasa tuleb ka päris korralik lõigetepakk, mille abil peaksid ilusti saama teostatud suure osa beebi ja lasteaialapse rõivavajadustest.

Kursusepakett sisaldab ka PDF kujul lõikeid suuruses 56-122cm.

NB! Lõiked on Sulle isiklikuks kasutamiseks. Kursuse materjale ei tohi edastada kolmandatele isikutele ega kasutada müügitoodete valmistamiseks!

Kursuse teemadeks on:

  • Teooria – räägin materjalidest, töövahenditest, masinatest ja teeme selgeks peamised töövõtted
  • Praktika – teeme läbi erinevad tooted t-särgi, retuusid, pusad, dressipüksid, mütsi
  • Modelleerimine – vii oma õmblusoskus järgmisele tasemele ja õpi kursusega saadud lõikeid endale meelepäraseks muutma. Hea on, kui oled eelnevalt juba inspiratsiooni kogunud ja mõne tegumoe visandanud või foto salvestanud.

Kohtume juba veebis ja Märjamaal!
Ruth

6 laos