Back

Tere tulemast!

Siia lehele olen koondanud suure osa oma tegemistest – armastuse käsitöö ning just eriti rätsepatöö ja blogimise vastu.

Igapäevastest tegemistest, töödest saab ülevaate blogi poolelt. Sinna postitan aegajalt ka erinevaid õpetusi ja nippe, kuidas ise midagi vahvat õmmelda või meisterdada. Blogis saab silma peal hoida ka uutel ateljees toimuvatel üritustel, kokkusaamistel (vaata ka Õmblusklubi)

Poest leiab minu disainitud ja valmistatud kikilipse ning aegajalt ka muid mõttevälgatusi.

Teekond

Käsitööga olen tegelenud nii kaua, kuni mäletan. Esmalt õpetas vanaema mind kuduma, mis 5 aastasena loomulikult eriti hästi välja ei tulnud. Siis aga õpetas vend mind heegeldama, mis juba rohkem mokkamööda oli. Seejärel sain aga niidi ja nõela kätte ning ema õpetas mulle järelpistet, millega ma neid suuri kangast patsikumme tegema hakkasin. Mõned aastad hiljem leidsin ennast juba suure kaltsukoti ning vana Tšaikaga tunde ühes toas veetmast.

Nüüdseks on lumepall veerenud nii suureks, et hoolimata ülikoolis omandatud terviseteaduste bakalaureusest olen siiski astunud sammu teises suunas ning olen kätte saanud rätsep-stilisti paberid, disaininud oma esimese rõivakollektsiooni, mida ka ERKI Moeshow laval 2015 aastal näha sai.

2018 suve lõpus tekkis mul aga veendumus, et sooviksin enda teadmisi ja oskusi maksimaalselt kasutada ning neid ka teistele edasi anda. Mulle nimelt hirmsasti meeldib uut infot otsida, seda enda jaoks säilitada ja selle läbi õppida. Samuti on kõik pildid (kui ei ole märgitud teisiti) siin blogis tehtud minu enda poolt (olen olnud korralik fotofanatt ja kui minu nime guugeldada, siis leiab piltide alt neid pildistatud pilte ikka palju, palju). 

Seepärast olengi loonud oma ateljee, mida tahaksin kutsuda omal moel avatud ateljeeks, kus osutan nii õmblusteenust kui jagan enda kogemusi ja teadmisi. 

Oled oodatud!

Loodan, et hoiate minu tegemistel silma peal!

 

– Ruth Sotnik

Jäta vastus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga