RuthSotnik.com

Tere tulemast!

Siia lehele olen koondanud suure osa oma tegemistest – armastuse rätsepatöö, disainimise, kikilipsude ja blogimise vastu.

Igapäevastest tegemistest, töödest saab ülevaate blogi poolelt. Sinna postitan aegajalt ka erinevaid õpetusi ja nippe, kuidas ise midagi vahvat õmmelda või meisterdada.

Poest leiab minu disainitud ja valmistatud kikilipse ning aegajalt ka muid mõttevälgatusi.

 

Teekond

Käsitööga olen tegelenud nii kaua, kuni mäletan. Esmalt õpetas vanaema mind kuduma, mis 5 aastasena loomulikult eriti hästi välja ei tulnud. Siis aga õpetas vend mind heegeldama, mis juba rohkem mokkamööda oli. Siis sain aga niidi ja nõela kätte ning ema õpetas mulle järelpistet, millega ma neid suuri kangast patsikumme tegema hakkasin. Mõned aastad hiljem leidsin ennast juba suure kaltsukoti ning vana Tšaikaga tunde ühes toas veetmast.

Nüüdseks on lumepall veerenud nii suureks, et hoolimata ülikoolis omandatud terviseteaduste bakalaureusest olen siiski astunud sammu teises suunas ning olen kätte saanud rätsep-stilisti paberid, disaininud oma esimese rõivakollektsiooni, mida ka ERKI Moeshow laval 2015 aastal näha sai.

Kikilipsuarmastusest olen pühendunud iseseotavatele siidist kikilipsudele, sest just need on kõige hingelähedasemad. Viimasel ajal olen kätt proovinud ka laste- ja beebiriiete kallal, sest 2017 aasta alguses sai minust ka ema. 

Loodan, et hoiate minu tegemistel silma peal!

 

- Ruth Sotnik