Õmbluskoolitus

Tulekul koolitused:

  • Õmblemine algajatele – siin mõtlengi päris algajaid, neid kes pole ehk elusees ühtki pistet teinud, aga tahaksid ühtteist osata. Arvestan suuresti ka osalejate soovidega, aga stardipunkti ning baasteadmised annan kätte.
  • Laste mantli konstrueerimine – NOVEMBER 2018 -valmib klassikalises stiilis mantli lõige, kus stiilidetailid saad ise valida (milline krae, kapuuts, taskud). Ideaalis enda lapse mõõtudele!
  • Valmislõigete kohandamine enda mõõtudele  – kui oled pidevalt hädas, et ajakirjalõiked ei istu või sooviksid ikka paremini ja paremini.

Kes on minuga kohtunud teab, et käsitööst ning eriti õmblemisest, võin rääkida lõputult. Õmblemine lihtsalt on selline ala, kus on alati midagi uut õppida – olgu see siis uus vaid minu jaoks või tehnoloogiliselt uudne.

Samuti on õmblemise (nagu käsitöö juures üldse) kõige lihtsam ja mõnusam ennast arendada just teiste inimestega silmast silma mõtteid vahetades ja käte tööd vaadates. Seepärast avangi oma ateljee ka harrastusõmblejatele ning ka täiesti algajatele, et ikka juttu ja teadmisi jätkuks. 

Mulle meeldib hirmsasti ka materjale valmistada – seetõttu kaasneb iga temaatilise teadmiste sutsakaga ka mapp kirjalike materjalidega, mida osaleja loomulikult ise veel enda tähelepanekutega täiendada saab.

Et tulevate üritustega kursis olla võid minu tegemisi jälgida nii oma meili aadressi kasutades (vaata vasaku tulba lõppu) või siis Facebooki kaudu!