Õmbluskoolitus

Tulekul koolitused:

  • Õmblemine algajatele – siin mõtlengi päris algajaid, neid kes pole ehk elusees ühtki pistet teinud, aga tahaksid ühtteist osata. Arvestan suuresti ka osalejate soovidega, aga stardipunkti ning baasteadmised annan kätte.
  • Laste mantli konstrueerimine – oli NOVEMBRIS 2018 -valmib klassikalises stiilis mantli lõige, kus stiilidetailid saad ise valida (milline krae, kapuuts, taskud). Ideaalis enda lapse mõõtudele! Soovi korral kordan.
  • Õmblemine algajatele – VEEBRUAR 2019 – alustame 18. veebruaril kell 18.00 – räägime õmblemise ja materjalide põhitõdedest, kohtumiste lõpuks valmid omal valikul lihtsam seelik või pluus
  • “KANGAVAHETUS” – 26.JAANUAR kell 11.00-14.00 – ootan Teid kangaid vahetama! Kindlasti on paljudel kangaid, mis on küll superkenad, aga Sind enam ei kõneta. Siinkohal olekski mõistlik see vahetada mõne kanga vastu, mis sära silmisse toob. Mida rohkem teid, kangavahetajaid, kohale tuleb, seda toredam teile 🙂

Kes on minuga kohtunud teab, et käsitööst ning eriti õmblemisest, võin rääkida lõputult. Õmblemine lihtsalt on selline ala, kus on alati midagi uut õppida – olgu see siis uus vaid minu jaoks või tehnoloogiliselt uudne.

Samuti on õmblemise (nagu käsitöö juures üldse) kõige lihtsam ja mõnusam ennast arendada just teiste inimestega silmast silma mõtteid vahetades ja käte tööd vaadates. Seepärast avangi oma ateljee ka harrastusõmblejatele ning ka täiesti algajatele, et ikka juttu ja teadmisi jätkuks. 

Mulle meeldib hirmsasti ka materjale valmistada – seetõttu kaasneb iga temaatilise teadmiste sutsakaga ka mapp kirjalike materjalidega, mida osaleja loomulikult ise veel enda tähelepanekutega täiendada saab.

Et tulevate üritustega kursis olla võid minu tegemisi jälgida nii oma meili aadressi kasutades (vaata vasaku tulba lõppu) või siis Facebooki kaudu!