Autorist

Oled jõudnud minu õmblusteemalisse blogisse, kus sekka ka muud käsitööd ning sellega seonduvat.

Ateljee

Ateljee asub Tallinnas, Pärnu mnt 142 aadressil, 3 korrusel. Kohtumine eelneval kokkuleppel!

Arhiiv

Jälgi meili teel

Saa teavitus uuest postitusest meili teel!

Eestlastel on selline tore ütlemine – Kaks pead on ikka kaks pead. Mõtle nüüd, kui kahe asemel oleks hoopis rohkem asjahuvilisi päid, kellega oma küsimusi, tähelepanekuid, õnnestumisi ja ebaõnnestumisi jagada. Minu meelest kõlab hästi ja produktiivselt!

Õmblustöö juures on tihti momente, kus mõte lihtsalt kiilub kinni. Kas saab otsa inspiratsioon või võtab nõutuks mõne detaili, materjali õmblemine. Vahel on ka nii, et saab tehtud küll, aga tahaks veel paremini. Siis ongi hea vaadata, mis teised teevad ning nõu pidada. Eriti hea on veel ka see, et saab õppida teiste kogemustest ning üksteisele rõivaproove teha.

Minu jaoks kõlab see nagu unistus ning on aeg unistused täide viia!

Nüüd ootangi Sind täpselt sellisesse Õmblusklubisse!

Õmblusklubi on mõeldud neile, kes on juba mõnda aega kodus katsetanud, aga vajaksid oma projektide juures nõu või sooviksid astuda vastu uutele õmblusväljakutsetele.

Õmblusklubis on vabakava – õmble endale, mehele, lastele, kodule. Aitan nõu ja jõuga ning kindlasti on ka teistel õmblusklubilistel häid ja inspireerivaid ideid.

Kohapeal on olemas mitmeid töövahendeid ja masinaid, et õmmeldud saaksid nii trikotaažtooted kui jakid.

Õmblusklubi toimub korra nädalas minu ateljees. Ühe kohtumise pikkus on 3h. Jooksvalt saab abi ja infot küsida ka kinnises Facebooki grupis – siis oleme teineteise tegemistega ka jooksvalt kursis ning saame osa ka internetis leitavatest nutikatest ja headest õpetustest jms.

Õmblusklubi osaluspanus on 120€ kuus ning osalejaid grupis 4-5 inimest.
Väike grupp tagab mõnusama olemise ja töötempo.

Registreerimine ja lisainfo sales@ruthsotnik.com

Õmblemiseni!