RuthSotnik.com

Comments 6

 1. Esta

  Ei no, vapustav kott! Ise ei saaks ma sellise asjaga küll hakkama, et on vaja ja hakkan pihta ja saabki tehtud üks seljakott 🙂 Tahaks esiteks lõiget jne… Nii et imetlen väga su saavutust!
  P.S. Polnud sellisest joonlauast kuulnud, ilmselt mingi tsunftiasi, aga tundub väga kasulik ja lahe!
  P.P.S. Kuulsin just sõpradelt kurtmist, et käisid Neitsitorni kohvikus, kus olid hinnad latte 7€, rummipall 5€ ja juustuvaagen 22€. Pani kukalt kratsima. See porgandikook näeb aga küll isuäratav välja…

  • Ruth Sotnik

   Mina Neitsitorni kohta ei kurdaks. Kakao oli 2€ ja kook 3,5€ ning tükk päris priske – vanalinna kohta täitsa ok.

   Joonlauaga ongi selline värk, et seda olevat saadaval ainult kas Venemaal või teine võimalus Tööstushariduskeskuse poes, kuhu TTHK metallitöö õpilased ise neid teevad. Näevad sellised ehedad välja, aga tõesti väga kasulikud.

   Seljakoti lõikest, eks see kott koosnebki ju ristkülikutest, millest kahel neist üks serv kumeraks lõigatud. Tegelikult pole üldse keeruline 🙂

 2. Esta

  Tundub, et kohviku osas on mulle pada aetud.
  Sellest TTHK poest polnud ma enne kuulnud, nüüd uurisin ja tundub, et võiks läbi astuda, kuigi see on paraku avatud kõige magusamal tööajal.

  • Ruth Sotnik

   Lahtiolekuajad pole tõepoolest tööinimesele sobilikud, aga kui hetk ja võimalus tekib, siis tasub sealt täitsa läbi astuda, sest valik kiire vaatlemise käigus üsna Kangas & Nööbi sarnane, aga hinnad soodsamad.

Leave a comment