RuthSotnik.com

Comments 4

 1. tegemine

  Mis see seebist vasakul on? Sõrmkübar?
  Ma avastasin eelmisel nädalal enda jaoks magnetiga nõelapadja ja ei saa enam aru, kuidas ma seni ilma selleta hakkama sain.

  Esta

  • Ruth Sotnik

   Ahjaa, mu sõrmkübar! See nahast cloveri oma on samuti täiesti asendamatu! Need metallist pole mulle kunagi istunud, aga nahast variante on ilusti lausa mitmes suuruses ja saab endale paraja valida – päris mugav teine.
   Magnet kuluks mullegi ära, sest neid nööpnõelu on terve majapidamine täis 😛

 2. fromoldjeans

  Vat ma olen alati mõelnud, et kas need nahast "sõrmkübarad" ka mugavad on. Mulle ka metallist kübarad ei sobi kuidagi, olen plastmassist tegelasi ka proovinud..
  Komplekt ise mul suht sarnane, sellist nõelapatja pole ning vahepealse suurusega kääridest tunnen ka puudust. Küll aga mul on asendamatud kopeerpaberid ja pehme otsaga varras. Nimelt mina võtan lõikeid nii, et panen lõike alla kopeerpaberi ja siis paberi. Siis "joonistan" vardaga lõike ümber. Nõnda jäävad lõikepaberid rikkumata. 🙂 Niidirullihoidikule olen ka mõelnud.. Siis äkki saaks õmbluskarpi ruumi juurde (praegu osad seal ja osad eraldi karbis) ja ei peakski uut ja suuremat õmbluskarpi hankima. 😀

  Kai-Epp

  • Ruth Sotnik

   Millised need kopeerpaberid on? Olen näinud neid väikeseid A4 suuruses, aga Sul vist midagi muud. Tundub põnev.
   Ise võtan vanakoolilt lõikeid – ikka nn kalka peale ümber joonistades.

Leave a comment