RuthSotnik.com

Comments 4

  • Ruth Sotnik

   Olen kunagi Craftsy'sse isegi konto teinud, aga ühtki kursust sealt vaadanud ei ole. Võiks tegelikult täitsa uurida, mis stiilis need on. Ega ma muidugi väga ei raatsi ja samas tõsiasi riiete õmblemisel on ka see, et minu meelest on väga oluline osata istuvust jälgida ja seda saab õpetada vaid silmast silma. Iseasi on muidugi tehnikad ja töö ladusamaks viimistlemine, selles on mul arenguruumi küllaga.

 1. AlleRaa

  Ma olen ka vähe vaadanud, ei oska eriti kommenteerida. Viimati vaatasin tasuta saadaval olevat Mastering Zipper Techniques. Lukuõmblemist saab ju mitut moodi teha. Seal õpetatakse kasutama 'stay tape' meetodit. Huvitav oli minu jaoks hoopis voodri ühendamine õmblusmasinaga, mida samas teemas käsitleti.
  Ostsin ka jaki õmblemise kursuse, kuid pole veel tegudeni jõudnud.
  Aga loomulikult oleks parem koolis õppida 🙂

 2. Esta

  Soos on peplum!? Vau. Järjekordne mõiste rubriigist "sõnad, mida peaks kasutama, aga miks kasutada, kui keegi must siis aru ei saaks". Aga väga kasulik materjal see piltsõnastik, hea õmblemise oskuskeele täiendamiseks 🙂
  Ma olen Craftsyst üsna mitu kursust võtnud ja osa eest ka maksnud. Mulle meeldis. Seal on ka igasuguseid couture techniques asju, võibolla on sellistel sulle midagi pakkuda.

Leave a comment