RuthSotnik.com

Comments 5

 1. Anonymous

  Terekest,
  õmblesin selle lõike järgi tütrele 2012 juunis ülikooli lõpetamiseks kleidi. Roosakas-beežikal taustal mustad mummukesed, hea langemisega siidilaadne kangas.
  Kleit tuli välja väga hea. Aga õlapealsete voltidega oli kõvasti nikerdamist. Mäletan, et tööjuhend keeras voltimise täitsa rappa, siis tegin juhisele vastupidiselt ja õnnestus. Voltisin terve päeva! Tahtsin ka rosette õlgadele teha, jälle kulus päevake lisaks, aga no ei saanud hakkama! Kuid kes teab, ehk saigi ilma parem.
  Reet

 2. Ruth Sotnik

  Oi, tore kuulda, et keegi veel seda kleiti teha on proovinud. Mina katsetasin ka päris pikalt nende voltidega ja lõpuks tegin lihtsalt sisetunde järgi ja kindlasti mitte nö õigesti, aga mis sellest. Peaasi, et lõpptulemus meeldib! Ka voodri panekule ei saanud ma päris täpselt pihta ja talitasin nii nagu teeksin tavalist ilma varrukateta kleiti, aga natuke pidin mõlemal õlal ka käsitsipisteid tegema, aga õnneks näeb viisakas välja ja häbi tundma ei pea.

 3. Kai-Epp Kübarsepp

  Tõeliselt hästi sobib see kleit Sulle, usun, et see oli kõiki nende takistuste ületamist väärt. Endalgi võiks olla sellelaadne kleit (mulle hirmsasti meeldivad avatud selgadega kleidid), ent ma kardan, et mul ei jätku seda kannatlikkust nõnda maaelda. Seega väga imetlusväärne oled, et asja lõpuni tegid!

Leave a comment