RuthSotnik.com

Comments 4

 1. Kadri Kivistik

  Aitäh, et sa Kunstikamber Kiiksust kirjutasid! Ma leidsin kohe kaks kursust, mis mulle huvi pakuvad ja endale kohe ootele panen 🙂 Ise pole küll sellise koha peale sattunud, aga eks ma joonistamisest olen ikka hoolega eemale ka hoidnud 🙂 Lisaks ma loen just Ühe mantli lugu ja nüüd on tahtmine ise ka neid kangapoode läbi käia. Oh kirjuta nüüd sellest ka, kuskohast aega saab juurde osta 😉 Aitäh!

  • Ruth Sotnik

   Oi kui ma seda teaksin, kust aega saab, ma oleksin meeletult õnnelik! Tänagi tahaks end sundida puhkama, aga nii palju on teha ja mulle meeldib muudkui midagi uut luua! Nüüd võtangi juba pliiatsi asemel vardad kätte ja koos sõbranna lapsele mõeldud salli lõpuni. Kõike ei jõua, aga homme pean ikka pliiatsi ka kätte võtma.

 2. Esta

  Ahmisin lugedes õhku 🙂 Tahaks ka selliseid ekskursioone, aga ilma, et ma selleks kooli peaks minema. See Empresso pood tundub oma eksklusiivsuses kohe eriti kutsuv. Olen sealt mööda jalutanud ja mõelnud, et sinna sisse astumiseks peaks paremad riided selga panema ja vaatama, et saapad viksitud oleks jne. Sinu jutu järgi tundub, et tasub julgus kokku võtta ja vikunjanäidiseid katsume minna 🙂

 3. Riina

  Oi, Ruthikene, kevadel pead ju pooleteiseks kuuks ettevõtte praktiale minema! Pane ikka vaim varakult valmis:D

Leave a comment