RuthSotnik.com

Comments 4

 1. tegemine

  Lahe, et vastata viitsisid, oli huvitav lugeda. Lisaks ei teadnud ma enne tolle Reeda blogist midagi. Väga muljetavaldav teine!

  Esta

  • Ruth Sotnik

   Reeda blogi avastasin alles kuskil pool aastat tagasi, kui olin järjekordsel tiirul netist eesti keelseid õmblusblogisid otsimas. Siis salvestasin ta kohe Feedly'sse ära!

 2. fromoldjeans

  Noo tore, et vastasid! Minu meelest ongi kõige vahvam selle auhinna juures, et saab avastada palju toredaid tegelasi. Reedast ei teadnud ka mina midagi. 🙂 See ka, et saab teada blogijatest nii mõndagi, millest nad muidu ei räägi. 😉
  Lisaks kommenteeriksin, et jaah, iseõppimine on tihti aeganõudel ja vaevarikas, olen end küll kirunud, et õigel ajal ei kuulanud ja vaadanud targemaid, oli vaja põhimõtteliselt ise teha. Nüüd unistan, et saaks kuskilt nippe kiirde õppida mõne profi käe all.. Ning see muusikapala on just see, mis tänasest päevast puudus, aitäh!

  Kai-Epp

  • Ruth Sotnik

   Iseõppimine on jah tihti üsna vaevarikas ning isegi kui tundub, et internetiavarused on kõiksugu tarkusi täis, siis need videod ja tutorialid on tihti siiski üsna pealiskaudsed. Seetõttu otsisingi endale vahepeal õpetaja ning tellisin ka bookdepository'st kaks Claire B. Schaefferi raamatut (couture sewing), mis on päris asjalikud ja DVD'dega. Nendest tahaksin millalgi ka juttu teha, aga pole nende peenemaid tehnikaid veel põhjalikumalt katsetanud. Loodan, et ehk sellised raamatu postitused oleksid ka huvitavad lugeda.

Leave a comment