RuthSotnik.com

Comments 6

 1. Aigi

  Jõudu, jaksu! Loodan, et blogi kestab kaua. Eestis on üleküllastus igasugustest kokandus-, moe- ja sporditeemalistest blogidest, kuid häid käsitöö- ja õmblemisalaseid blogisid on vähe! Alati rõõmustan, kui näen uut postitust sinu sulest, sest neist leiab alati midagi kasulikku!
  PS! Kindad on imeilusad!

 2. Ketlin Kalle

  Äärmiselt tore on näha, et Sinu "nokitsemise" tahe pole aastate jooksul kuhugi kadunud vaid vastupidid arendad seda edasi.
  Edaspidi hoian hoian Sinu tegemistel silma peal 🙂

 3. Ruth Sotnik

  Ketlin, selle jutu peale tuli mulle kohe meelde see pilt, mis on Sinust kooli kõrval tehtud, minu kootud triibulised käpikud käes. Ehk on see foto isegi kuskil alles 😛 Tundub, et see "nokitsemine" on veres 🙂
  Vahva teada, et ka sel blogil silma peal hoiad 🙂 Aitääh!

 4. Esta

  Blogile pikka iga ja sulle jaksu blogikalendrist kinnipidamisel!
  Muide, mis puudutab õmblemisblogide visuaalset külge, siis su fotod teevad ülejäänutele pika puuga ära. Ei ole ka väga täheldanud, et keegi teine lugejate soovide pärast väga muretseks 😀 Nii et esindad sellist harukordset nišši, milles on esindatud nii kvaliteetne sisu kui ka kvaliteetne vorm. Päris soliidne tulemus esimeseks sünnipäevaks.

 5. Ruth Sotnik

  Esta, eks ma ise ka imestan, et areng üpris märgatav on. Eks oma osa on ka sellel, et nüüd peaaegu täienisti käsitöömaailmas aega veedan. Õnneks on mul praegu palju igasugu mõtteid ja blogikalender aitab mul enda tegemisi organiseerida. Muidu ei oleks nendest mõtetest tuhkagi kasu, sest mõteteks need jääksidki.

Leave a comment